חברת 'דגני יעקב, המרכז  לקולנועית ורכבים חשמליים בע"מ' , נוסדה בשנת 1993, מהמובילות בארץ בשרות ובשיווק קלנועיות לגיל הזהב וכלי רכב תפעוליים לכל גיל ולכל יעוד.

את החברה ייסדנו מתוך תפיסת עולם הרואה בעצמאות ובכבוד האדם ערך עליון, ומתוך רצון וכוונה להעניק לאנשים בכל גיל ובכל מצב עצמאות וניידות, חיים טובים קלים ונוחים יותר.

"דגני יעקב, המרכז לקולנועית  ורכבים חשמליים בע"מ" נחשבת לאחת החברות המובילות בישראל בתחום שיווק, שיווק דיגיטלי ושירות כלי רכב חשמליים, ומציעה מגוון רחב ועשיר של דגמים מתוצרת טאיוואן וארצות הברית.
כל אדם – צעיר או צעיר בנפשו – יכול ליהנות מיתרונות הניידות, הנגישות והחיסכון שמציעים דגמי הכלים הייחודיים ועונים לכל צורך ומטרה: כלים חשמליים לזוגות או לבודדים, כלים חשמליים לניידות בתוך מבנים, כלים חשמליים לשטח עירוני או כפרי, וכלי רכב תפעוליים (חשמליים ו/או בעלי מנוע בנזין) לחקלאות ולתעשייה.

בנוסף, כדי להפוך עבורכם את חוויית הנהיגה למושלמת, אנו מזמינים אתכם להתרשם ממערך אביזרים וציוד משלים רחב, עשיר וזמין.

"דגני יעקב, המרכז  לקולנועית ורכבים חשמליים בע"מ" עושה הכל כדי שתרגישו בטוחים.

איכות החיים של לקוחותינו חשובה לנו מכל. צוות הטכנאים המומחים שלנו שוקד ללא הרף על שיפור ומציאת פתרונות מתקדמים לכל צורך ומטרה של לקוחותינו. בפיתוח הכלים שלנו מושקעים משאבים רבים, על מנת להבטיח שיהיו בטיחותיים וידידותיים למשתמש.

אנו מאמינים שאין כמו מגע ותשומת לב אישית.

נקבל אתכם בחיוך רחב באולמות התצוגה הרחבים שלנו, אך אם תעדיפו – סוכני "תל-יוסף רכב חשמלי" יגיעו ישירות לביתכם להדגמה והתאמה, ליווי והדרכה – הכל בהתאם לדרישתכם ולהעדפתכם.

לאחר הקנייה, יעמוד לרשותכם מערך שירות ארצי לפתרון זמין של כל בעיה וצורך.


"דגני יעקב, המרכז  לקולנועית ורכבים חשמליים בע"מ" גאה לקדם את אלפי לקוחותיה לאיכות חיים טובה יותר, עם שקט נפשי, נוחות ועצמאות לשנים ארוכות.  

דגני יעקב, המרכז לקולנועית ורכבים חשמליים בע"מ – כל היתרונות!

35 שנות מצוינות

במשך 35 שנות פעילותנו, הביעו בנו אמון אלפי לקוחות מרוצים. האיכות, הניסיון העשיר וההכרות העמוקה עם מגוון רחב של לקוחות וצרכים משתנים, הפכו אותנו למובילים בשטח.

לא מפסיקים לחדש

איכות חיי הלקוח ובטיחותו הם עבורנו ערך עליון. אנחנו חותרים ללא הרף לשלמות ולמתן פתרונות בטוחים, מדויקים, חדשניים ויצירתיים לכל צורך ולכל בקשה בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות ומקצועיות.

בדיוק מה שחיפשת!

לא משנה איזה סוג של רכב חשמלי אתה מחפש, תמצא אותו כאן. מלאי הרכבים שלנו עשיר ומגוון, על מנת שנוכל להציע לכל לקוח את דגם הכלי שיתאים לו באופן אישי ומדויק ויהלום היטב את צרכיו. מדגמים המתאימים לזוגות או לבודדים, דרך כלים שנועדו לשימוש במבנים ובשטחים עירוניים או באזורים כפריים.

האכפתיות היא באופי שלנו
עבורנו, הלקוח הוא לא רק לקוח. הוא חבר לדרך. היחס האישי, האכפתיות והמסירות שלנו כלפי כל לקוח הם חלק בלתי נפרד ממהותנו כחברה. המחויבות שלנו כלפיך היא טוטאלית, והיא תלווה אותך לכל אורך הדרך – עם סוכן אישי המבטיח שתעשה את הבחירה הנכונה עבורך, עם מערך שירות זמין ועם הפתעות, הטבות ומבצעים.

באים לקראתך בכל דרך
ומה לגבי המחיר? סוכן המכירות של "דגני יעקב, המרכז לקולנועית ורכבים חשמליים בע"מ" עומד לשירותך, עם התאמת יכולת המימון שלך ופריסת תשלומים גמישה לשביעות רצונך.

אחריות
"תל יוסף רכב חשמלי" מאפשרת לך להרגיש שקט ורגוע ברכישה, וליהנות משנת אחריות מלאה על כל רכב שתבחר.

רכב חשמלי – כל היתרונות!

רכב חשמלי – שווה זהב בגיל הזהב!  
בגיל הזהב, עם הירידה ביכולת הניידות, חשים אנשים רבים תחושת חוסר נוחות וחוסר עצמאות עקב התלות בזולת. הכלים המצוינים של "דגני יעקב, המרכז לקולנועית ורכבים חשמליים בע"מ" מאפשרים לאדם המבוגר ניידות, עצמאות ונוחות ומשיבים לו את הביטחון העצמי ואת החיוך לפנים.

אין משימה בלתי אפשרית בשבילך…
כלי הרכב החשמליים שלנו, בהיותם ניידים, קלים ובעלי כושר תמרון, משמשים לקוחות רבים שהתאהבו בכלים אלו כשגילו את יתרונותיהם ואת סל הפתרונות האלגנטיים שהם מציעים בהתנהלות ובהתניידות. דגמי הרכבים של "דגני יעקב, המרכז לקולנועית ורכבים חשמליים בע"מ" ידידותיים, אמינים, חדשניים – ומלווים בשפע פתרונות טכניים וחלקי חילוף.

הוא חזק, חכם ובטוח, והכי חשוב… תענוג לנהוג בו!
הקלנועיות מתוצרת MERITS טייוואן הינן בעלות שלדה חזקה וקשיחה, מערכת היגוי חכמה, מנגנון האטה בסיבובים

צג למעקב מצב המצברים למניעת 'הפתעות'.
הן מקנות יציבות וביטחון בנהיגה בזכות ארבעת הגלגלים הרחבים שלהן,

בעלות מנוע חזק המאפשר טווח נסיעה ארוך, ושימוש בעליות קשות.

חשוב לציין כי הקלנועיות מאפשרות ניידות קלה ונוחה – ללא צורך ברישיון נהיגה.

הרכב התפעולי – מתוצרת Club Car ארה"ב (בעל מנוע בנזין או מנוע חשמלי)

הינו בעל שלדת אלומיניום ייחודית קלת משקל ומאריכת חיים למשך שנים ארוכות.
במלאי מבחר דגמים למבחר רב של יעודים, החל משימוש פרטי במגזר הכפרי
חקלאי דרך תחום הספורט והתיירות, ועד העוצמה במגזר התעשייתי.

הנהיגה ברכב תפעולי אפשרית לבעלי רישיון נהיגה בתוקף בלבד !

לשיחה עם נציג דילוג לתוכן